Yaşam

Kahkahalarla Yaşanan C Ekibi Filminin Senaryo Okumaları

Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın üstlendiği komedi filmi C Takımı’nın oyuncuları senaryo okumasında bir araya geldi.

Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın, yönetmenliğini Bora Onur’un üstlendiği, senaryosunu Barış Başar’ın yazdığı komedi filmi C Kadrosu, yıldız isimleri bir araya getirdi.

30 yıllık dost yedi kişinin maceralarını anlatan sinemanın başrolleri; Toygan Avanoğlu, Murat Akkoyunlu, Sera Tokdemir, Barış Başar, Hakan Bulut, Ömer Kurt ve Turgay Tanülkü tarafından paylaşıldı.

Bu isimlere Abdül Süsler, Billur Yılmaz, Buyruk Sefa Yıldırım, Dilara Thirdoğlu, Mustafa Şahin, Yonca Başak Kurum ve Yasemin Sümer eşlik ederken konuk oyuncuların ortasındaki yıldız isimler de dikkat çekiyor. C Takımında; Filmin müziklerini de yapan Altan Erkekli, Alper Saldıran, Faruk Sofuoğlu, Dost Elver ve Çağatay Akman konuk oyuncu olarak kamera karşısına geçecek.

İlk olarak senaryo okuması için yapım şirketi Greenart’ın Çekmeköy’deki ofisinde bir araya gelen ekip, enerjisiyle filmin ilk sinyallerini verdi.

90’lı yıllarda lisede tanışan arkadaşların günümüzde birbirini koruyan bir grup olarak anlatıldığı sinemanın hikayesi okunurken kahkahalar uçuştu.

Filmin genel hikayesini de yazan yapımcı Vahdet Erdoğan, “Televizyonda her yayınlanışında günün birincisi olan ve listelerde ilk sırada yer alan Nasipse Olur’dan sonra üçüncü sinemamıza başlıyoruz. Günlerdir dijital platformun en çok izlenenlerinden olan ve yayın hakları görüşmeleri devam eden Sil Baştan Kaynanam, “Sinemaya getirdiğimiz ilk buluşma çok keyifli geçti ve oyuncu kadrosunda doğru bir karar verdiğimizi hissettik. Çekimlerimiz 7 Ağustos’ta İstanbul’da başlıyor. Bu hoş gücün çekimlerde de devam edeceğine ve seyirciye de yansıyacağına inanıyorum.”

haber-kuluncak.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu